Wideokonferencja z Adwokatem

Wideokonferencja z prawnikiemWideokonferencja to nowoczesna forma, dzięki której możesz zasięgnąć pomoc prawnej dla Ciebie i dla Twojej firmy. Taka forma spotkania pozwala na przedyskutowanie i poradzenie się w ważnych dla Ciebie sprawach.

Kiedy korzystać z wideokonferencji?

  • W momencie gdy nie masz czasu aby organizować tradycyjne spotkanie, wideokonferencja pozwoli ci na szybkie i wygodne omówienie sprawy.
  • W trakcie ważnych spotkań, negocjacji, podpisywania umów, możesz skorzystać z fachowej pomocy, konsultacji niemalże natychmiast, wystarczy wcześniej umówić się z naszym adwokatem by był dostępny online.
  • W nietypowych godzinach pracy – nigdy nie wiadomo kiedy będziesz potrzebował pomocy prawnika, może się zdarzyć że wszystkie kancelarie będę nieczynne, tymczasem dla stałych klientów oferujemy specjalny numer telefonu pod który będziesz mógł dzwonić niezależnie od pory dnia.
  • Konferencja z adwokatem na kilka osób w różnych miejscach na świecie – wideokonferencja to jedyna możliwość w takich sytuacjach.

Jak to wygląda w praktyce?

Wideokonferencja odbywa się poprzez komunikator  skype, lub poprzez przeglądarkę z wykorzystaniem standardu WebRTC.

Zgłoszenie z formularza zostanie przekazane do kancelarii adwokackiej Marcina Prüffer z Krakowa. Kancelaria jest wpisana do izby Adwokackiej w Krakowie nr wpisu 2586. Administratorem danych osobowych jest powyższa kancelaria, dane będą wykorzystywane do umówienia się na wideokonferecje.

Już wkrótce skontaktuje się z Tobą pracownik, ustalając dogodny termin i formę wideospotkania. W nagłej sprawie lub w celu przyspieszenia spotkania możesz skontaktować się już teraz telefonicznie telefonicznie 504-215-595

Uzupełnij formularz skontaktujemy się z Tobą:

Dodaj liczby:
10 + 8 =